Місто Золотоноша, вулиця Черкаська - розпочато поточний (ямковий ремонт) дороги.
Це досить жвава вулиця міста, адже тут знаходяться школи, Укрпошта, Укртелеком, багато різних організацій, магазинів і то є напрямок на Черкаси, де на шляху такі села як: Вільхи, Коробівка, Кедина гора тощо.
Про що ця публікація?
Про «фаховий підхід» працівників керівництва Золотоноші та Управління ЖКХ до планування ремонтних робіт у місті.
Для початку пояснимо.
Щоб привезти замовлений асфальт, який гарячий і не може довго чекати, як правило, підрядні організації заздалегідь готують необхідний об’єм. Якщо казати простими словами, вони повинні «нарізати» стільки ямок, щоб можна було привезти одну, три або п’ять замовлених вантажівок асфальту та швиденько його покласти.
Як це роблять у нормальних містах де працюють фахові управлінці?
Ми вже не будемо рівнятись на розвинені західні країни, де ремонтні роботи дорожнього покриття виконують вночі, коли немає жвавого руху автотранспорту і ніхто нікому не заважає, не створюються аварійні ситуації. Поговоримо про Україну!
Так ось, замовник (в нашому випадку Управління ЖКГ Виконавчого комітету Золотоніської міської ради) та підрядник, разом дивляться прогноз погоди. Потім вони уточнюють, який об’єм виконавець може підготувати за день. Залучається необхідна кількість техніки та працівників для того, щоб наступного ранку вже можна било завозити асфальт та швиденько закрити дірки.
Дивимось прогноз погоди у місті Золотоноша.
Ями вже нафрезерували. За технологією, вони мають бути необхідної глибини та із гострими кутами (так латка краще тримається). Все це залило водою і калюжі, тепер будуть стояти невідомо скільки днів, поки не підсохне до тої стадії, що можна буде класти асфальт.
Що робити водіям?
Грати у гру «інтуїція», бити ходову частину своїх авто в ямах (які сховані під водою) та небезпечно маневрувати між ними, кожен раз згадуючи злим тихим словом таких «керівників» та «фахівців». Хто буде Вам компенсувати ремонт авто або відповідати за можливе ДТП? Все вірно, ніхто, бо це Україна. Наприклад у Німеччині або Франції, за таке «планування та контроль», могли б легко засудити відповідальних осіб.
А ще, технології ЖКГ вже давно пішли вперед.
Є багато цікавих рішень, які не дозволяють ямам взагалі утворюватись, або максимально дешеві пристрої, які швидко ліквідовують пошкоджені ділянки. Але, цим потрібно комусь займатись та тримати руку на пульсі. А ще, інноваційні підходи, занадто здешевлять та спростять технологічні процеси. Хіба це потрібно посадовцям? Ні, вони прагнуть постійно робити "щось важливе" за дорого, підключаючи до виконання "потрібних підрядників", щоб потім записувати майно на дітей та дружину.
Тож, наступного разу, коли закінчиться війна, не забудьте знову проголосувати за Войцехівський та його ставлеників, таких як Флоренко або Сьомак. Але потім не дивуйтесь, чому ми живемо саме так, а не інакше.
Підписуйтесь на нас у фейсбук.